Дезінсекція

Дезінсекція – це комплекс методів боротьби з комахами різного виду: мухами, кліщами, клопами, тарганами, блохами та іншими представниками класу членистоногих, які заважають спокійному життю людини. Ці комахи розповсюджують різні вірусні захворювання, псують продукти харчування, заподіюють шкоду домашнім тваринам. Компанія «Фрост Ко» допоможе Вам вирішити ці проблеми шляхом проведення дезінсекційних робіт. Дезінсекція може бути медичною, ветеринарною та сільськогосподарською. Також вона буває:

  • профілактичною;
  • винищувальною.

Методи профілактики

Профілактична дезінсекція полягає в проведенні запобіжних заходів для уникнення появи різного виду комах. В першу чергу, це утримання в чистоті житла та інших приміщень, постільної білизни, регулярне вологе прибирання, контроль за своєчасним вивезенням сміття, догляд за м'якими меблями. Це прості і доступні способи профілактики, але саме вони перешкоджають появі неприємних сусідів у вигляді тарганів, бліх, клопів та інших комах.

У більш глобальному масштабі така профілактика включає:

  • утримання в належному вигляді системи каналізації;
  • систематичний вивіз сміття та побутових відходів;
  • осушення боліт, підтримання екологічної чистоти річок, озер.

Знищення комах

Всі ці заходи разом дають позитивний результат, лишають можливості масштабного розмноження таких комах, як, наприклад, мухи та комарі. Винищувальна ж дезінфекція служить продовженням профілактичної. Вона спрямована на повне знищення комах за допомогою фізичних, хімічних, біологічних засобів, які в даний час випускаються в широкому асортименті. Хімічний метод включає в себе застосування спеціальних препаратів і отрути, яка в залежності від своїх властивостей впливає на різні органи комах, призводячи до їх загибелі, або ж має комплексний вплив. Ці речовини випускаються у вигляді порошків, аерозолів, суспензій і розчинів.

Фізичний метод знищення базується на використанні високих та низьких температур, при яких гинуть комахи та їх личинки. Найчастіше встановлюється температура близько п'ятдесяти градусів. Такий спосіб вживають для боротьби з клопами, мухами, вошами, блохами. Для цього застосовується гаряча вода, пара, гаряче повітря. До фізичного методу знищення комах можна також віднести різноманітні пастки. Вони використовуються для боротьби з мухами, тарганами, кліщами і мурахами. Крім пасток широко вживається липка стрічка, розрахована на мух і комарів. Також паразитів збирають безпосередньо з тіла людини і домашніх тварин.

Біологічний метод. Цей спосіб заснований на біологічному впливі на комах, що включає в себе використання різних приладів, під дією яких комахи стають нездатними до продовження роду. Вони викликають незворотні процеси в організмі паразитів, що призводять до загибелі цих створінь.

Компанія «Фрост Ко» застосовує тільки безпечні для людини та ефективні методи дезінсекції. Звертайтеся за допомогою до наших спеціалістів!