Дератизація

Щури живуть у місцях, прихованих від наших очей, тому знайти та знищити їх самостійно досить важко. Для цього використовуються прийоми дератизації – професійного винищення щурів, мишей та інших гризунів. Ви можете навіть не підозрювати, що у Вашому будинку існує дуже багато потайних місць, де живуть та розмножуються гризуни. Головні проблеми, причиною яких вони можуть стати – хвороби, псування майна та комунікацій, забруднення помешкання та інші неприємні речі. Хочете позбавитися цих створінь за короткий час? Викличте професіоналів.

Щури вибирають місця проживання саме біля людей, тому що їм потрібна харчова база. Саме через це вони також зосереджуються на складах з продуктами, харчових підприємствах, пунктах зберігання с/г продукції. На таких об’єктах потрібно систематично проводити дератизаційні заходи. Існує багато шляхів проникнення гризунів у приміщення: вікна, що знаходяться безпосередньо над землею, люки підвалів, вентиляційні отвори, двері. Потім через каналізаційні, опалювальні та водопровідні труби вони потрапляють до квартир. Частіше за все вони залишаються у сируватих приміщеннях, де створені всі умови для їх розмноження, харчування та комфортного існування. Але це не завжди так – вони можуть опинитися де завгодно.

Профілактичні заходи

Основна задача, яку виконує дератизація – це позбавити щурів та мишей тих умов, що їм необхідні. Далекоглядні люди замислюються над цим питанням заздалегідь, тобто вживають профілактичні методи. З цією метою люди спеціально облаштовують двері, трубопроводи, вікна, труби та інше. Наприклад, для того щоб запобігти проникненню полівок у підвал, треба оббити вхідні двері листовим залізом та дуже щільно зачинити їх. Дуже важливо зберігати складські, підвальні, житлові та торгові приміщення у чистоті та сухості. Але це не завжди втілюється в життя – в основному про гризунів згадують вже тоді, коли їх перебування у помешканні або на підприємстві стає просто нестерпним. Методи професійної дератизації Для того щоб досягти ефективного результату, часто буває необхідним застосування одразу декількох методів ліквідації щурів. Ось основний перелік шляхів їх винищення:

  • хімічний (використання отрути);
  • біологічний (за допомогою тварин);
  • технічний (капкани, ультразвук).

Найчастіше професіонали використовують саме хімічні засоби. Цей спосіб є найефективнішим, його дія набагато триваліша. Але він є небезпечним, тому непідготовленій людині краще не братися за цю справу. Доручіть її спеціалістам, що мають досвід, усе необхідне обладнання. Це може допомогти уникнути отруєння шкідливими для здоров’я речовинами.

Ігнорувати мишей не варто – вони псують взуття, одяг, документи, прогризають дроти, забруднюють їжу. В місцях розведення тварин щури іноді нападають на поросят невеликого розміру, кроликів, каченят і курчат. Вони також переносять серйозні захворювання. Якщо Ви помітите сліди перебування цих шкідників у Вашому домі, відразу ж викличте спеціалістів компанії «Фрост Ко». Ми допоможемо!